Офіційні правила проведення Конкурсу «Виграй посуд Franke»

ПРАВИЛА

Офіційні правила проведення Конкурсу «Виграй посуд Franke» (далі – Правила).

1. Відомості про Організатора, Виконавця та Замовника Конкурсу.

Терміни та загальні положення Правил «Виграй посуд Franke», надалі Конкурс:

Організатор Конкурсу – ФОП Клопотенко Є.В.,

Юридична адреса: Україна,

03083 м. Київ, проспект Науки 60А, кв.224.

Фактична (поштова) адреса:

Україна, м. Київ, 04119 м. Київ,

Вул. Дегтярівська 25а, корпус Г, офіс 218.

Виконавець Конкурсу – ФОП Клопотенко Є.В.,

 

Виконавець Конкурсу – ФОП Клопотенко Є.В.,

Юридична адреса: Україна,

03083 м. Київ, проспект Науки 60А, кв.224.

Фактична (поштова) адреса:

Україна, м. Київ, 04119 м. Київ,

Вул. Дегтярівська 25а, корпус Г, офіс 218.

 

Замовник Конкурсу – ТОВ «ФРАНКЕ УКРАЇНА»,

Юридична адреса та фактична адреса:

Україна, 02081, м. Київ, Дарницький р-н,

вул. Здолбунівська, буд. 7-Д.

 

Період проведення Конкурсу: з 13.12.2018 по 29.12.2018.

Ці правила розміщуються на сайті http://franke.klopotenko.com/

2. Учасники Конкурсу.

2.1. У Конкурсі  «Виграй посуд FRANKE» можуть брати участь дієздатні повнолітні громадяни України, підписники сторінки https://www.facebook.com/evgeniy.klopotenko, сторінки https://www.instagram.com/klopotenko/, групи https://www.facebook.com/KlopotenkoEvgeniy/ (далі – група) за наявності паспорта та ідентифікаційного коду, які виконали всі умови даних Правил.

2.2. У Конкурсі не мають права брати участь:

  • Співробітники Організатора / Замовника / Виконавця, та / або інших компаній, які беруть участь в організації конкурсу, а так само близькі родичі даних осіб (дружина / чоловік, діти, брати / сестри, батьки, бабусі / дідусі).
  • Особи, які не відповідають вимогам п.2.1. Правил.

2.3. Конкурс проводиться на території України *,

* За винятком території Автономної Республіки Крим, а також території проведення антитерористичної операції (зони АТО).

2.4. Учасник який бере участь у Конкурсі, погоджується та надає Організатору, Замовнику та Виконавцю конкурсу свою безумовну та безвідкличну згоду на безстрокову обробку персональних даних, що можуть бути зазначені під час участі у конкурсі. Обробка персональних даних включає в себе будь-яку дію або сукупність дій, таких як збирання, реєстрація, накопичення, зберігання, адаптування, зміна, поновлення, використання і поширення (розповсюдження, реалізація, передача), знеособлення, знищення повідомлених персональних даних. Приймаючи участь у Конкурсі та надаючи згоду, учасник Конкурсу визнає та гарантує, що права, визначені Законом України «Про захист персональних даних», мета обробки зазначених персональних даних йому відомі та зрозумілі, а також не вимагає здійснення Організатором, Виконавцем або Замовником Конкурсу повідомлень про передачу персональних даних третім особам, згідно з нормами ст. 21 Закону України «Про захист персональних даних».

2.5. Беручи участь в Конкурсі, всі учасники погоджуються з даними правилами та зобов’язуються їх виконувати, а також погоджуються на підписання всіх необхідних документів для документального підтвердження процедури отримання подарунків.

Для участі в Конкурсі «Виграй посуд FRANKE» необхідно:

  • Підписатися на сторінки https://www.facebook.com/KlopotenkoEvgeniy/ та https://www.instagram.com/klopotenko/
  • Зареєструватися на сайті http://franke.klopotenko.com
  • В період проведення конкурсу відповідати на питання тижня на сайті http://franke.klopotenko.com, які буде розміщено на сайті http://franke.klopotenko.com та анонсовані в групі  https://www.facebook.com/KlopotenkoEvgeniy/
  • Чекати результати конкурсу

3.1. Відповіді, які не відповідають умовам конкурсу або порушують вимоги чинного законодавства України, видаляються.  Учасник Конкурсу, який розміщує відповідь, гарантує, що є автором цієї відповіді, погоджується з умовами Конкурсу та підтверджує, що розміщена їм відповідь знаходиться там з його згоди. Учасник несе відповідальність за достовірність інформації та наданих їм даних.

3.2.  У разі перемоги в конкурсі учасник погоджується з тим, що його персональні дані (ПІБ, фото) можуть бути опубліковані і використані сайтом і Замовником конкурсу з комерційною метою.

3.3. Порушення учасником Конкурсу Правил проведення Конкурсу автоматично позбавляє його статусу учасника. Будь-які претензії порушників вважаються безпідставними та не підлягають розгляду.

4. Визначення Переможців Конкурсу та Подарунки Конкурсу:

4.1. Щотижня (13.12.2018, 20.12.2018, 27.12.2018) з’являється нове питання, відповіді фіксуються на сайті за кожним учасником.

4.2. 30.12.18р. (до 19:00), за допомогою вільного жеребкування Євген Клопотенко витягне ім’я переможця з усіх учасників, що правильно відповіли на всі чотири питання. Серед всіх учасників конкурсу буде обрано 1 (одного) переможця Конкурсу «Виграй посуд FRANKE», який дотримався усіх умов конкурсу. Переможець буде обрано за допомогою сервісу https://www.random.org/lists/ .

4.3. Євген Клопотенко в прямому ефірі сторінки Instagram https://www.instagram.com/klopotenko/ зателефонує переможцю конкурсу.

5. Подарунок переможцю від Замовника конкурсу:

5.1. Один Переможець (30.12.18) отримає подарунок: набір посуду FRANKE “Make it Wonderful”.

5.2. Набір посуду FRANKE “Make it Wonderful” включає в себе: 1 (один) сотейник, 1 (одна) сковорідка, 2 каструлі.

5.3. Ім’я переможця буде опубліковане на сайті klopotenko.com та на сторінці https://www.facebook.com/evgeniy.klopotenko, сторінці https://www.instagram.com/klopotenko/, в групі https://www.facebook.com/KlopotenkoEvgeniy/

5.4. Виконавець протягом 20 робочих днів з дати закінчення проведення конкурсу, зв’яжеться з переможцем, використовуючи дані, вказані при реєстрації на сайті, і надасть інструкції для отримання Подарунку.

5.5 .Виконавець, та / або Партнер мають право відмовити переможцю Конкурсу в отриманні Подарунка, якщо протягом 20 робочих днів з дати закінчення проведення Конкурсу Виконавець, та / або Партнер не може зв’язатися з переможцем з незалежних від Виконавця, та / або Партнера причин (відсутність зв’язку, недостовірні контактні дані та ін.) та/або якщо переможець Конкурсу не надасть копії необхідних документів для отримання подарунку.

5.6. Заміна подарунка грошовим еквівалентом не допускається.

5.7. Відправка подарунків переможцям конкурсу здійснюється Виконавцем за допомогою поштового сервісу «Нова Пошта» або «УкрПошта» за рахунок Замовника конкурсу. Організатор, Виконавець, та / або Замовник конкурсу не несуть відповідальність за крадіжку або пошкодження подарунка, відправленого за допомогою поштового сервісу, з моменту передачі подарунка співробітнику поштової служби. Організатор, Виконавець і Замовник також не несуть відповідальність за перебої або затримки в доставці подарунка.

5.8. Формування та вручення Подарунка переможцю Конкурсу здійснює Виконавець.

5.9. Подарунок вважається переданим, а зобов’язання Виконавця з передачі Подарунку за цими Правилами вважаються виконаними з моменту належної відправки Виконавцем Подарунку на адресу, зазначену Переможцем для отримання ним такого подарунку.

5.10. У разі зазначення переможцем неправильних / некоректних даних для відправки подарунка – Організатор, Виконавець та Замовник конкурсу не несуть відповідальність за неможливість отримання подарунка Переможцем.

5.11. У разі якщо переможець відмовляється від отримання подарунка, або порушує умови цих Правил, або за наявності обставин, вказаних в п. 5.9, п. 5.5. Правил, Замовник конкурсу має право призначити інших  переможців на свій розсуд, визначених згідно з умовами Розділу 4 Правил.

5.12. Подарунки обміну та поверненню не підлягають. Передача права на отримання Подарунку іншій особі не допускається.

5.13. Замовник / Організатор /Виконавець Конкурсу не відповідає за будь-які витрати Учасника Конкурсу, пов’язані з отриманням Подарунку.

5.14. Замовник / Організатор /Виконавець Конкурсу не несуть відповідальності за подальше використання вручених подарунків Учасниками Конкурсу після їх отримання та за неможливість Учасників Конкурсу використовувати подарунки з причин, які не залежать від Замовника / Організатора /Виконавця Конкурсу.

5.15. Замовник / Організатор /Виконавець Конкурсу не несе жодної відповідальності за будь-яку шкоду чи збиток, понесені Учасником Конкурсу внаслідок використання ним Подарунку чи участі в Конкурсі.

5.16. У випадку, якщо Учасник Конкурсу, який має право на отримання подарунку, з незалежних від Замовника / Організатора /Виконавця Конкурсу причин не має можливості його отримати, Учасник Конкурсу не має права на передоручення на отримання подарунку третій особі та на отримання від Замовника / Організатора /Виконавця Конкурсу будь-якої компенсації.

5.17. Відповідальність Замовника / Організатора /Виконавця Конкурсу не виходить за межі вартості та кількості Подарунків, вказаних у цих Правилах.

5.18. Обов’язок по нарахуванню і сплаті податків в ході проведення Конкурсу, а також відповідальність за невиконання даного обов’язку несе Виконавець.

5.19. Результати Конкурсу є остаточними та не підлягають оскарженню та перегляду.

5.20. Податковим агентом зі сплати ПДВ та інших податків, воєнного збору відповідно до вимог діючого податкового законодавства є Виконавець.

6. Інші умови

6.1. У разі виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення умов даних Правил, будь-яких спірних питань та / або питань, не врегульованих даними Правилами, остаточне рішення приймається Виконавцем конкурсу відповідно до вимог законодавства України.

6.2. Якщо будь-яке положення цих Правил буде визнано недійсним або невідповідним вимогам законодавства України, дані правила залишаються в силі без такого положення, а в разі неможливості подальшого дії Правил, остаточне рішення приймається Виконавцем Конкурсу.

6.3. Дані Правила можуть бути змінені / доповнені Виконавцем конкурсу протягом всього терміну проведення Конкурсу. Такі зміни / доповнення вступають в силу з моменту їх оприлюднення на сайті http://franke.klopotenko.com, якщо інше не буде визначено безпосередньо змінами / доповненнями до цих Правил Конкурсу.